Jak se vybírají skutečné výhry v kasinu?

Co je třeba udělat pro výběr peněz z klubu?

Výběr prostředků se otevře okamžitě po registraci. Hráč však musí udělat několik kroků, aby získal právo na úplný převod částky a nečelil nárokům ze strany administrativy. Tyto podmínky jsou sepsány v uživatelské smlouvě. Dokument si můžete prostudovat na hlavní stránce webu.

Bezproblémový převod peněz je k dispozici pro hráče, kteří splnili následující pravidla:

  • Registrovaný účet a aktivovaný účet. K tomu je potřeba nejen zadat e-mail a přihlásit se. K profilu v licencovaných kasinech je připojen mobilní telefon a také osobní údaje týkající se celého jména, města bydliště.
  • Účet jsme ověřili prostřednictvím osobních dokladů. Může to být originální a zahraniční pas, řidičský průkaz nebo doklad o zaplacení služeb. Hlavní je potvrdit, že hráč je skutečný a dosáhl plnoletosti.
  • Vyhráli zpět bonusy z uvítacího balíčku. Mnoho lidí využívá dárky k hracím automatům pro začátečníky. Tyto bonusy poskytují skutečnou výhodu a pomáhají hrát s handicapem. Jakékoli výherní opce však musí být vsazeny podle specifikované sázky. Dokud není bonus vsazen, jsou prostředky na zůstatku zmrazeny.

Výběr finančních prostředků z kasina je k dispozici pro různé platební údaje. Hráč by si měl pamatovat, že platbu bude nutné převést na účet, ze kterého byl vklad otevřen. Proto je lepší si předem vybrat pohodlnou bankovní kartu Visa nebo MasterCard, elektronické peněženky WebMoney, Yumani, Qiwi.

Jak dlouho trvá výběr výher z pokladny kasina?

Existuje několik faktorů, které ovlivňují dobu přenosu:

  • Načítání finančního oddělení provozovny hazardních her. Pokladna zpracuje 1000 žádostí denně.
  • Načítání platebního systému. Dokonce i elektronické platformy, které obvykle zpracovávají transakce okamžitě, mohou způsobit zpoždění. Zejména to může být způsobeno omezeními ze strany centrální banky.
  • Hodnocení a stav klienta. Nejrychlejší výplaty přicházejí z účtů hráčů VIli. Nováčci si budou muset počkat. Je to dáno i tím, že obsluha pokladen pečlivě kontroluje každou transakci od nového uživatele.
  • Svátky a víkendy. Online kasino funguje bez přerušení. I v noci o dovolené můžete požádat o finanční prostředky na výběr. Ale není pravda, že tento den bude pro banku funkční.

V certifikovaných institucích jsou lhůty pro odstoupení od smlouvy regulovány. Prostředky mohou jít na bankovní karty od 1 minuty do 5 dnů. Peníze obvykle dorazí na e-peněženky do 24 hodin.

Krátká doba zpracování transakcí neznamená, že práce s elektronickými peněženkami je prioritou. Návštěvník by si měl pamatovat, že v tomto případě s dalším převodem na bankovní kartu z elektronické platby bude muset být zaplacena provize. Některé systémy mohou zabrat až 10 % převodu.

Přestože finanční prostředky jdou dlouhodobě do VISA a MasterCard, přicházejí v plné výši. Navíc, pokud hráč roloval poslední x2 vklad, pak nebude muset platit provizi kasina.

Transakce v klubu můžete sledovat pomocí chatu podpory. Některé instituce pro finanční záležitosti vytvářejí samostatný tým poradců. Klient může kdykoli vstoupit do chatu a zjistit stav transakce, přibližné načasování výběru. Zaměstnanec kasina odpoví do 10-20 minut a odpoví na další otázky.